Корзина
18 отзывов
  • picture 1

Компанія «Еврошубки» може пошити будь-яку модель шуби із норки!


Шуби ми закупаємо виключно в Німеччині. Шуби в наявності є не ношеними! Але часто закупаємо СПЕЦІАЛЬНО моделі ВЕЛИКИХ розмірів (часто фасон в них вже вийшов з моди). Завдяки таким покупкам нам вдається закупити якісне хутро оригінальної німецької якості за низькими цінами! І тому пропонуємо нашим любим клієнтам індивідуальний пошив (перешив) шуби відмінної якості на ваш смак і під вашу фігуру. Хочемо відмітити ряд переваг в такому випадку:

1)    ЕКОНОМІЯ грошей! Пошив шуби з нуля вийде досить дорого бо закупка шкурок буде в 3-4 рази дорожче аніж купити готову велику шубу у нас!

2)     ВТІЛЕННЯ МРІЇ в життя. Ви довго уявляли якою має бути ваша ідеальна шуба, але ніде не можете знайти підходящу модель, або особливості фігури не дозволяють купити «стандартний» розмір – рішення – Індивідуальний пошив. В разі якщо шубку перешивають під вас враховуються всі ваші побажання, а модель сидітиме ідеально на вашій фігурі і забезпечить максимальний комфорт при носці і вигідно підкреслить всі переваги вашого силуету.

3)    НІЯКИХ ризиків! Ви маєте право відмовитись від замовлення. Так! Ви не зобов’язані викупати шубу, яку замовили в пошив. Ми продамо її іншому. Звичайно, нам хочеться, щоб Вам все підійшло, але не лякайтеся, у Вас немає зобов’язань викупати у нас шубу.

Хочеться тільки добавити, що у нас працюють дійсно відмінні конструктори і майстри з величезним досвідом пошиву. До кожної шубки підходять індивідуально і в 90% випадків клієнт залишається задоволений!

Якщо у Вас залишились питання – дзвоніть нам: +380 96 650 19 66

Индивидуальный пошив

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
+380966501966
Интернет-магазин "Еврошубки"
Украина Киев вулиця Ризька 73 г, Киев
в ПАТ КБ «Приватбанк» МФО: 300711 код ЄДРПОУ: 38812593 e-mail: ogera.craft@gmail.com
Карта
social-icon
Loading...